Filtr novinek
Zavřít filtr
ROČNÍ ARCHIVY NOVINEK
ŠTÍTKY NOVINEK

PŘEDPORODNÍ VÍKENDOVÝ KURZ 11.5.2024 od 13 do 18 hod.

18.02.2024 Sdílet

Objevte tajemství plynulého porodu. Připojte se k našemu víkendovému předporodnímu kurzu plného informací,podpory a připravených dovedností pro bezstarostný příchod vašeho malého zázraku do světa. Získejte klíčové znalosti a spojte se s budoucími rodiči v podporujícím prostředí. Vaše cesta k mateřství začíná:-)

 

Kurz je určen pro ženy od cca 25. týdne těhotenství v podstatě až do 40. týdne těhotenství, které nestihly žádnou předporodní přípravu nebo nechtějí či nemají čas navštěvovat návazné předporodní kurzy.

Kurz trvá jedno sobotní odpoledne ( 13 – 18 hodin ), obsahem je praktická příprava k porodu ( masáže hráze, byliny, homeopatie, cviky atd. ), techniky zvládnutí porodních bolestí ( dýchání, polohy, masáže, homeopatie, napářky, aromaterapie aj. ), co se děje s tělem ženy při porodu a s dítětem, chronologie a postup v porodnici, péče po porodu včetně kojení a hlavní body ze systému Alpha Nursing – jemná poporodní péče.

Sobotní kurz můžete absolvovat jako jednorázovou přípravu k porodu a v případě zájmu lze pokračovat v návazném kurzu – dalších 4 kurzy následné pátky odpoledne od 15 do cca 17.30 hodin pod vedením Hany Blažkové, Petry Půčkové a Boženy Bečicové.

 

Cena: * sobotní kurz 1100Kč pro pár, některé pojišťovny kurz hradí.

návazný kurz  ( 4 lekce ) 2000 Kč nebo jednotlivě za každou lekci

 

přihlášky na email: vladkah@tiscali.cz