Ing. Klára Chlumská

LÁTKOVÁ PORADKYNĚ

LÁTKOVÁ PORADKYNĚ Bamboolik ( český výrobce moderních látkových plen )

Narodila jsem se ve Vyškově, po střední škole jsem několik let žila v Praze a následně v Kolíně. Nakonec jsem se ale vrátila zpátky na Moravu (to už s manželem a dětmi) a bydlím v jedné malé vesničce nedaleko Uherského Brodu.

Vystudovala jsem sice VŠ dopravního zaměření, ale s narozením dětí se můj profesní život tomuto oboru stále více vzdaluje. Mám tři děti (kluky 2013, 2015 a holčičku 2017). Zejména během druhého těhotenství jsem se začala zajímat o témata jako přirozený porod (který se u druhých dvou dětí dokonale povedl), kojení, nošení dětí v šátku či ergonomickém nosítku, látkování. Vyzkoušela jsem velké množství různých značek, materiálů a systémů látkových plen, přičemž jsem nakonec našla „tu svou“ a stala se látkovou poradkyní brněnského výrobce Bamboolik. Ráda se podělím o zkušenosti s používáním plen, informace ohledně praní a údržby, pomůžu s výběrem látkovací výbavy.

Dále jsem se stala certifikovanou laktační poradkyní Mamila, o.z., čili ráda poradím i v tomto ohledu, ať už se jedná o předporodní přípravu nebo o pomoc při řešení problémů s kojením. Mateřská a rodičovská dovolená mi přináší spoustu příležitostí k dalšímu vzdělávání, proto se často účastním dalších kurzů a seminářů.