Vlaďka Hlavsová


Porodní asistentka  s dlouholetou praxí, homeopatka

www.hlavsovavladka.cz

Po absolvování studia na Gymnáziu v Uherském Hradišti se rozhodla následně pokračovat ve svém vzdělávání na Vyšší zdravotnické škole ve Zlíně v oboru porodní asistentka.

V průběhu praxe absolvovala kurzy masáží, studium homeopatie na škole HOMEOPATICKÉ FAKULTĚ v Brně zakončené diplomem , EMOČNÍ homeopatie u M.Kafkové,  metodu Alpha Nursing a terapeutický přístup dle W.Reicha u norské psycholožky Mony Lisy Boyesen. Absolvovala dvouletý výcvik systemických konstelací u Mgr. Čeňka Roseckého.

Svou praxi zahájila ve Fakultní porodnici Obilní trh v Brně, poté působila v rehabilitačním zařízení Pflege und Rehabilitationseinrichtung Alpenpark v Kiefersfeldenu v Německu. Pro agenturu Sankt Elisabeth  také pracovala jako zdravotník v Rakousku. Od roku 1998 do 2016 byla součástí týmu porodnicko-gynekologického týmu Uherskohradišťské nemocnice. V současnosti pracuje na zkrácený úvazek v porodnici KNTB Zlín.

V roce 2012 založila projekt Babočka, v kterém sloučila pod jednu pomyslnou střechu specialistky v péči o ženy v době těhotenství.

V  současnosti se věnuje zejména individuální péči nejen u těhotných žen – těhotenské masáže, homeopatické terapie, motýlí terapie a individuální systemické konstelace – a pořádá víkendové předporodní kurzy a víkendové systemické konstelace.

Obdržené certifikáty:

  • klasická homeopatie, emoční homeopatie
  • alpha nursing výcvik – jemná poporodní péče
  • výcvik systemických konstelací
  • motýlí masáže pro dospělé a děti
  • masáže těhotných s využitím aromaterapie

 

Od roku 2008 spolupracuje se vzdělávacím, rodinným a dobrovolnickým centrem Akropolis v Uherském Hradišti. Díky této spolupráci v roce 2012 uskutečnila pracovní stáž v charitativním zařízení Worcester Snoezelen ve Velké Británii.