Filtr novinek
Zavřít filtr
ROČNÍ ARCHIVY NOVINEK
ŠTÍTKY NOVINEK

Předporodní víkendový kurz 10.2.2024

01.01.2024 Sdílet

Kurz je určen pro ženy od cca 25. týdne těhotenství v podstatě až do 40. týdne těhotenství, které nestihly žádnou předporodní přípravu nebo nechtějí či nemají čas navštěvovat návazné předporodní kurzy.

Kurz trvá jedno sobotní odpoledne ( 13 – 18 hodin ), obsahem je praktická příprava k porodu ( masáže hráze, byliny, homeopatie, cviky atd. ), techniky zvládnutí porodních bolestí ( dýchání, polohy, masáže, homeopatie, napářky, aromaterapie aj. ), co se děje s tělem ženy při porodu a s dítětem, chronologie a postup v porodnici, péče po porodu včetně kojení a hlavní body ze systému Alpha Nursing – jemná poporodní péče.

K sobotnímu kurzu patří další 3-4 hodinová přednáška novorozenecké sestry a laktační poradkyně Mgr. Petry Půčkové, která se uskuteční některý z následujících pátků po kurzu. V případě zájmu po sobotním kurzu  uspořádá dvě 2,5 hodinové přednášky porodní asistentka Hana Blažková na téma PÉČE O DÍTĚ, kde  kromě teorie je plno praktických ukázek a nácviků – cena za jednu přednášku je 500 kč.

 

Cena: 1100Kč pro pár, některé pojišťovny kurz hradí.